fbpx

Castelmonte

Všetky výrobky firmy CASTELMONTE sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou, vynikajúcim výkonom a dokonalou účinnosťou.
Týmto spôsobom sú výrobky firmy Castelmonte schopné zabezpečiť zákazníkovi maximálny komfort po ich zakúpení.
Na výber máte kachle na drevo alebo na pelety, s výmenníkom alebo bez. Medzi hlavné výhody konvekčných kachlí na drevo CASTELMONTE v porovnaní s kachľami, ktoré produkujú sálavé teplo, patrí veľmi rýchle šírenie tepla do vykurovaného priestoru, taktiež vytvárajú príjemnejšie prostredie vďaka prirodzenej cirkulácii vzduchu v priestore. Teplota vo vykurovanom priestore je teda rovnomernejšie rozložená a vďaka dvojitému plášťu je teplota na povrchu plášťa kachlí nižšia, čo umožňuje bližšie umiestnenie od vybavenia objektu, nábytku, atď.
Pri kachliach na pelety sa zas môžete spoľahnúť na inovatívny rotačný podávač peliet, nerezové ohnisko, diaľkové ovládanie s termostatom a ventilátor odovzdávajúci teplo smerom nahor i dolu. U niektorých zariadení je možnosť doplniť výmenník na produkciu teplej vody na vykurovanie.
Všetky výrobky značky CASTELMONTE sú laboratórne testované. Všetky výrobky CASTELMONTE majú certifikát bezpečnosti EN 13240.

Naše kachle na pelety od Castelmonte produkujú skutočne príjemné teplo. Každý model poskytuje adekvátny výkon a dotvára jedinečnú a očarujúcu atmosféru. Pri väčších modeloch vychádza teplý vzduch z hornej i spodnej časti kachlí, aby zabezpečili v miestnosti minimálny rozdiel teplôt medzi stropom a podlahou.

Naše kachle na pelety sú nositeľmi originálnej keramiky, čo im dáva jedinečný dizajn a vyznačujú sa ľahkým používaním.

Kachle na pelety disponujú inovatívnym rotačným podávačom. Vďaka jeho riešeniu je umožnená väčšia presnosť a optimálne dávkovanie peliet. Systém je uložený na ložiskách a plní súčasne funkciu „protipožiarnych klapiek“ medzi spaľovacou komorou a zásobníkom na pelety.

Použitie špeciálnej nerezovej ocele k výrobe spaľovacieho koša na pelety zaisťuje jeho neobmedzenú životnosť a vyššiu odolnosť voči vysokým teplotám. Otvory v jeho tele pre prívod vzduchu zabezpečujú optimálne spaľovanie.

Funkcia ECOSTOP optimalizuje spotrebu peliet. Zariadenie sa vypne, ak je dosiahnutá požadovaná teplota, automaticky sa zapne až vtedy, ak priestor potrebuje zvýšenie teploty.

Disponuje diaľkovým ovládaním, ovládacím panelom na tele kachlí, zníženou hlučnosťou, automatickou obnovou po výpadku prúdu, hodinovým časovačom.

Všetky kachle na pelety značky Castelmonte sú laboratórne testované a certifikované v súlade s platnými štandardami.
Všetky kachle na pelety Castelmonte majú certifikát bezpečnosti EN 13240.

Produkty CASTELMONTE