fbpx

La Castellamonte

Keramické kachle na drevo a pelety La Castellamonte.

Heslo, ktoré vystihuje keramické kachle na drevo a pelety La Castellamonte a dokonale definuje tohoto talianskeho výrobcu prémiových kachlí je:

Stufe da sempre. Per sempre.
(Kachle odjakživa. A navždy.)

V kraji, kde má práca s keramikou tisícročnú tradíciu, sa zrodila značka kachlí, ktorú môžeme oprávnene považovať za perlu medzi keramickými kachľami: majú úchvatný dizajn, celé desaťročia podávajú špičkový výkon a v neposlednom rade — sú pýchou svojich majiteľov.

Ale sú kachle LA CASTELLAMONTE naozaj také výnimočné? Nuž, sú, pretože…

Každé keramické kachle na drevo a pelety sú originálne vytvorené pre Vás.

Kachle La Castellamonte sú bez preháňania originálnym umeleckým dielom. Celé sú vyrobené (a namaľované) ručne, presne podľa vášho konkrétneho zadania.

Najprv si s vami totiž sadneme a pri šálke kávy nám predstavíte svoju požiadavku na umiestnenie a vašu predstavu ohľadom štýlu kachlí. Po nej bude nasledovať naša podrobná prezentácia, pri ktorej vás oboznámime s konštrukciou kachlí, spôsobom ich používania, technickými parametrami, možnosťami doplnkovej výbavy a tiež so spôsobom výroby.

Samostatná časť prezentácie je venovaná aj otázke dizajnu kachlí – výber keramiky, jej farba, spôsob maľovania či použité farby rôznych súčastí kachlí. Ak si budete priať keramický obklad dymovodu, vykonáme aj určenie jeho výšky, keďže aj dymovod je vyrobený presne na mieru. Individuálne riešenia majú u nás dvere vždy otvorené.

Na základe nášho spoločného stretnutia vytvoríme požiadavku, ktorú dostanú do rúk priamo majstri v talianskom mestečku Castellamonte. Tí počas nasledujúcich 45 dní vyrobia každý kus tohto diela vlastnými rukami — vrátane vypaľovania a maľovania.

Kachle majú stáročnú tradíciu, no držia krok s dobou.

Zažiariť s jedným produktom je ľahké. Ak však chcete celé dekády patriť medzi špičku, musíte neustále napredovať.

Na to už celé roky myslia aj majstri v La Castellamonte. Taliansky cit pre krásu spojili s najmodernejšími vedeckými poznatkami a inováciami v oblasti výroby a použitím kvalitných materiálov pre každý segment. Vďaka tomu sú výrobky La Castellamonte predávané po celom svete.

Dizajn kachlí majú v La Castellamonte v ich DNA.

Ak majú kachle vo vašom dome prežiť desiatky rokov, musia sa vám páčiť. Preto je v La Castellamonte estetika a dizajn kachlí zásadnou otázkou.

Napríklad keramické kachle série STACK vyrábané v spolupráci s dizajnovým štúdiom Adriano design zásadným spôsobom zmenili umelecké a technické vnímanie kachlí a získali prestížne ocenenie Design Plus.

Kachle a keramika pamätajúca dedov aj ich vnukov.

Keramické kachle na drevo a pelety La Castellamonte sú vďaka svojej stavbe a prémiovým materiálom pripravené prežiť vo vašej rodine celé desaťročia. Časom sa u vás stanú nielen reprezentatívnym kúskom, ale aj miestom nostalgie a spomienok v dobe, v ktorej sa všetko tak rýchlo mení. Miestom kam sa vaše deti rady vrátia spomínať.

Prezrite si konkrétne modely a sami sa rozhodnite, ktoré z týchto umeleckých diel sa stane členom vašej domácnosti.

historicke krbove kachle
keramicke kachle na drevo

Produkty LA CASTELLAMONTE