fbpx

Klover

Klover a vykurovanie

Vyberte si z našej bohatej ponuky vykurovacie zariadenie na drevo a pelety, ktoré najlepšie vyhovuje požiadavkám Vášho domova, zabezpečí Vám teplo či výrobu teplej úžitkovej vody pre celú rodinu. V ponuke sú klasické kachle na pelety, kachle s výmenníkom, sporáky s výmenníkom alebo bez, kotle na pelety či drevo alebo oboje.

Pokročilá technológia, energetická účinnosť a šetrnosť k životnému prostrediu sú charakteristickými znakmi nami predávaných produktov značky Klover.

Každé vykurovacie zariadenie na drevo a pelety od Klover je testované a certifikované. Klover disponuje certifikátom UNI EN ISO 9001:2008, pre svoju činnosť v oblasti dizajnu, predaja a servisu vykurovacích systémov na pelety a drevo a zariadení na varenie.

Výrobca

Firma Klover vlastní viacero patentov, napríklad na systém pohyblivého horáka na pelety. Tento zaisťuje jeho čiastočné otáčanie, a tak automaticky vyčistí spaľovací kôš od zbytkov horenia do popolníka. Celkovú bezpečnosť zaisťuje systém proti upchaniu prívodu spaľovaného vzduchu a rýchly systém zapaľovania. Bezpečná prevádzka je zaručená aj v prípade náhleho výpadku napájania vďaka automatickej kalibrácii.

Výrobky, kde to je potrebné, sú vybavené systémom „SICURO TOP“. To znamená, že kotol má zabudovanú otvorenú komoru a pracuje teda pri nulovom tlaku. V prípade tohto systému už nehrozí nebezpečenstvo zvýšeného tlaku, ak voda dosiahne bod varu. Tlak vo vnútri kotlovej nádoby je nulový. Prepadové potrubie zas zaisťuje bezpečnosť tak, že v prípade varu vypúšťaním prebytočnej vody z hornej nádrže, a dopĺňaním studenej (v závislosti od typu modelu) v prípade výpadku zreguluje teplotu.

O kvalite použitých materiálov svedčí aj to, že káblové rozvody sú pokryté tkaným skleneným vláknom. Táto forma ochrany proti opotrebovaniu, či teplotnému a mechanickému poškodeniu, poskytuje extra úroveň ochrany spotrebiča.

Nové výrobky značky Klover taktiež disponujú intuitívnym dotykovým displejom na ovládanie zariadenia. Obsluha bude o to jednoduchšia.

Všetky komponenty najčastejšie vystavené vlhkosti sú navyše chránené chrómovaním, aby bola zaistená ich dlhá životnosť. Celý systém dávkovania peliet je navyše tiež pochrómovaný, aby sa zabránilo opotrebovaniu vplyvom zlej kvality paliva alebo pôsobením vlhkosti.

Pre naše realizácie navštívne našu stránku. Nájdete tu príklady našich inštalácií kachlí na drevo či pelety, kotlov na centrálne vykurovanie, krbov, alebo keramických kachlí.

BiFire, kotol na pelety a drevo s výmenníkom
Diva, kachle na pelety

Produkty KLOVER